+380 (50) 617 84 04
moc.liamg%40ocnoysprku

+380 (50) 617 84 04
moc.liamg%40ocnoysprku

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ!

Ми дуже цінуємо кожного, хто до нас звертається за допомогою.Щоб ви отримали якісну та ефективну допомогу, просимо ознайомитись з принципами і засадами на яких вона надається. В разі, якщо ви погоджуєтесь з умовами, заповніть невелику анкету. Дякуємо за розуміння.

1

РЕГЛАМЕНТ

Наші спеціалісти працюють безкоштовно чи надають частково оплачувані консультації, і ми дуже просимо вас дотримуватися регламенту консультації та цінувати їх час і працю.

2

ТРИВАЛІСТЬ

За заявкою ви отримаєте одну консультацію тривалістю 30-60 хвилин (залежно від запиту на розсуд фахівця) . Повторні консультації можуть бути запропоновані вам на розсуд психолога.

3

ВІДПОВІДЬ

За заявкою психолог зв’яжеться з вами за допомогою засобу звʼязку, який ви вкажете як пріоритетний, для узгодження дати й часу консультації. Якщо ви не відповідаєте протягом 2 діб, звернення анулюється.

4

ЗОБОВʼЯЗАННЯ

Якщо ви не вийдете на звʼязок в домовлений час, ви більше не зможете звернутись за безкоштовною допомогою. Якщо ви запізнитеся на консультацію, її час скорочується на відповідну кількість хвилин. Якщо ви не можете бути в призначений час, будь ласка, попередьте психолога за добу.

5

ВІДМОВА

Психолог має право перервати чи відмовити в консультації: ● якщо пацієнт знаходиться під дією наркотичних речовин чи алкоголю, ● поводиться грубо, агресивно і ображає психолога.

6

ПЕРША ОСОБА

Запити на консультацію приймаються лише від першої особи, тобто родичі чи знайомі не можуть звертатися із проханням допомогти іншій людині. Виняток — неповнолітні особи (якщо звернення від батьків).

  • ТЕРМІНОВІСТЬПросимо звернути особливу увагу - наші психологи надають лише планову допомогу. Якщо вам чи вашому близькому потрібна термінова допомога через гострий кризовий стан, просимо звертатися за медичною спеціалізованою допомогою. В разі потреби поговорити з фахівцем тут і зараз, за посиланням ви знайдете телефони, за якимим можна звертатись цілодобово для різних кризових станів.