+380 (50) 617 84 04
moc.liamg%40ocnoysprku

+380 (50) 617 84 04
moc.liamg%40ocnoysprku

ВЕБІНАРИ УКРАЇНСЬКОЇПСИХООНКОЛОГІЧНОЇ АСОЦІАЦІЇ

навчайся у кращих фахівців в сфері психоонкології

розлади адаптації онкологічних пацієнтів
деморалізація в житті онкопацієнтів
стадії прийняття онкологічного діагнозу
майндфулнес для онкопацієнтів
супровід онкологічних пацієнтів
кпт в практиці онкопсихолога
менопауза
безсоння у онкологічних пацієнтів
супровід онкопацієнтів
магічне мислення
розлади адаптації у онкологічних пацієнтів

Вебінар призначений виключно для спеціалістів, які працюють з онкологічними пацієнтами.

Онкологічне захворювання є причиною емоційного дистресу для пацієнтів. Його рівень може коливатися від дуже низького до екстремально високого. Порушення психічного стану можуть виникати в різний час і з різною періодичністю під час всього процесу активного лікування, рецидиву або прогресії та ремісії. Дуже часто вони залежать від того, наскільки пацієнт зміг адаптуватися до тих чи інших змін в його житті.Ті слухачі, які були на нашому вебінарі «Вся правда о стадиях принятия онкологического диагноза» вже мали змогу ознайомитися з загальною концепцією «прийняття» онкологічного діагнозу і етапами широкого адаптаційного процесу.На цьому вебінарі онкопсихологиня Ія Слабінська розгляне проблему адаптації до діагнозу з позицій норми та патології, «успішного» та «проблемного» процесу.На вебінарі ви дізнаєтесь:- Про ключові фактори для розвитку розладу пристосувальних реакцій (адаптації) в онкології;- Про симптоми розладу адаптації, його діагностику та інтервенції щодо роботи з ним, які знаходяться в компетенції онкопсихолога;- Хто такий «унікальний пацієнт» на етапі адаптації? Як з ним працювати?- Чому задовільна адаптація до онкологічного захворювання вкрай важлива як для пацієнта, так і для спеціалістів, які з ним працюють.Відповіді на ці та інші питання будуть надані під час вебінару.

1000 грн.

ДЕМОРАЛІЗАЦІЯ В ЖИТТІ ОНКОЛОГІЧНОГО ПАЦІЄНТА

Вебінар призначений виключно для спеціалістів, які працюють з онкологічними пацієнтами.

Поняття «деморалізація» не можна назвати новим. Деморалізація дуже часто зустрічається в житті онкологічних пацієнтів. Вона може бути пов’язана з цілою низкою факторів, як психічних так і фізичних. Серед них - важкі хірургічні втручання, зміна образу тіла, віддалені побічні ефекти хіміо- та радіотерапії, несприйнятливість пухлини до лікування та інші. Деморалізація часто проявляється відчуттям неспроможності більше справлятися з життєвими викликами, падінням морального духу, відчуттям безнадії та відсутності сенсу життя, відчуттям знаходження в пастці, з якої неможливо вибратися через відсутність сил або через небаченням виходу.Навіть найстійкіший пацієнт може бути деморалізований під впливом екстремальних обставин його життя. І хоч деморалізація має високу коморбідність з депресією, у багатьох випадках вона може розглядатися не як психічний розлад, а як нормальна людська відповідь на обставини непереборної сили.● Чому так важливо правильно встановити наявність деморалізаційного синдрому у пацієнта● У чому диференціальна відміна деморалізації від депресії, а в чому схожість?● Чи може бути деморалізація без депресії? Або депресія без деморалізації?● Чи існують інструменти для оцінки деморалізації у онкологічних пацієнтів?● Які компоненти деморалізації? Як вона виникає?● Хто з пацієнтів має схильність до деморалізації?● І найголовніше - як можна допомогти деморалізованому онкологічному пацієнту.

1000 грн.

стадії прийняття онкологічного діагнозу

Вебінар призначений виключно для спеціалістів, які працюють з онкологічними пацієнтами.

Що перше зазвичай приходить на розум, коли вас питають про прийняття онкологічного діагнозу? Не помилимося, якщо скажемо, що ви згадуєте традиційну модель Елізабет Кюблер-Росс (заперечення, гнів, торг, депресія, прийняття). І це цілком зрозуміло. П'ять етапів прийняття смертельної хвороби пацієнтом / п'ять стадій горя / п'ять стадій прийняття смерті настільки розтиражовані і навіть адаптовані під інші сфери людського життя, що сумніватися не доводиться.Не доводиться доки не стаєш клінічним фахівцем і бачиш, вивчаєш, аналізуєш свій досвід, результати досліджень і розумієш, що в реальному житті з прийняттям діагнозу все не так просто і красиво, як на знаній кривій Кюблер-Росс і тоді виникають такі питання:● Що стоїть за прийняттям пацієнтом онкологічного діагнозу?● Коли це саме прийняття настає?● Як дізнатися - прийняв пацієнт свій діагноз чи ні?● Як пояснити пацієнтові на якому він етапі прийняття зараз?● Що буде, якщо пацієнт так і не прийме саой діагноз? Як це може позначитися на його лікуванні та подальшому житті?● Що не так з моделлю Кюблер-Росс? Чи можна її використовувати далі в роботі з пацієнтами?Існують чи інші, більш сучасні і точні моделі прийняття онкологічного діагнозу?● Як допомогти прийняти пацієнтові свій діагноз і чи варто це робити?

1000 грн.

Вебінар призначений виключно для спеціалістів, які працюють з онкологічними пацієнтами.

Емоційна сфера онкопацієнтів піддається серйозним випробуванням: сам діагноз, складне та довготривале лікування, високий рівень непередбачуваності майбутнього призводять до підвищення тривожності та стурбованості. У спробах віднайти емоційний баланс пацієнти звертаються до різних методів, деякі з яких можуть бути неефективними та небезпечними.

Майндфулнес - це практика, яка допомагає зменшити повсякденний стрес, бути більш врівноваженим та усвідомленим. Вона входить в сучасні протоколи психотерапії болю, профілактики депресії та рецидивів багатьох розладів психічного здоров’я.

Майндфулнес - це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цю навичку. Хоча корні майндфулнес знаходяться у давньосхідних релігіях, сьогодні він перетворився на науково-обгрунтовану практику, яка широко використовується не лише психотерапевтами, а й людьми, що просто прагнуть навчитись краще впоратись із складними емоціями та більш виважено приймати рішення.

500 грн.

Безсоння у онкопацієнтів

Вебінар призначений виключно для спеціалістів, які працюють з онкологічними пацієнтами.

Порушення сну - одна з найбільш поширених проблем, з якими стикаються онкопацієнти. Ці порушення можуть бути як самостійною проблемою, так і окремим симптомом інших розладів (депресії, тривожності) або наслідком лікування основного захворювання.Існують різні способи подолати безсоння, зазвичай вони включають в себе психологічні та фармакологічні інтервенції. У цьому вебінарі онкопсихолог Антон Покалюхін та психіатр Антон Віленчик поглянуть на цю проблему кожний за свого боку та спробують поєднати свої погляди у спільних рекомендаціях.Розглянуті наступні питання:● Коли проблеми зі сном дійсно вимагають втручання;● Як влаштовані порушення сну, що їх викликає та підтримує;● Який зв`язок між безсонням та собакою Павлова і чому рахувати овечок - найгірше, що можна рекомендувати людині з безсонням;● Чому для того, щоб краще спати може знадобитись менше спати;● Коли необхідно кликати на допомогу медикаменти;● Що таке снодійні та які вони бувають;● Рамки безпечного використання препаратів.Вебінар призначений для спеціалістів: психологів, психотерапевтів, психіатрів, терапевтів, онкологів та лікарів інших спеціальностей, які працюють з онкопацієнтами та іншими категоріями пацієнтів, що мають безсоння.

500 грн.

КПТ в практиці онкопсихолога

Вебінар призначений виключно для спеціалістів, які працюють з онкологічними пацієнтами.

В ході лікування онкологічні пацієнти стикаються не тільки з фізичними симптомами, а й з проблемами, які впливають на їх емоційний стан. Тривога, неспокійні думки, депресивні симптоми - часті супутники людини в діагнозі. Когнітивно-поведінкова терапія (КПТ) - метод, який добре зарекомендував себе в клінічній практиці і має розвинену доказову базу. В даний час КПТ підхід є першим вибором в роботі з онкологічними пацієнтами.
На вебінарі ви зможете познайомитися з принципами КПТ, дізнатися основні точки докладання КПТ в роботі з онкопацієнтів і познайомитися з деякими базовими техніками. Окрему увагу буде приділено використанню КПТ "третьої хвилі", в яку входять процес-орієнтовані напрямки, що базуються на прийнятті, усвідомленості і метапізнання.

500 грн.

КПТ в практиці онкопсихолога

Вебінар призначений виключно для спеціалістів, які працюють з онкологічними пацієнтами.

В цьому унікальному за своїм змістом вебінарі від УПОА психіатр Тарас Матіяш висвітлює питання, які стосуються зв'язку репродуктивної системи жінки та її психічного здоров'я.
Особливу увагу буде присвячено психологічному дистресу під час періменопаузи, як природної, так і штучної. Наприклад, штучної менопаузи під час лікування онкологічного захворювання.
У фокус уваги попадуть питання факторів ризику виникнення психічних розладів в цей період, особливості клінічної картини, доказовість нефармакологічних та фармакологічних втручань, спрямованих на покращення якості життя жінок.

500 грн.

Психологічний супровід онкопацієнтів на різних етапах лікування

Вебінар призначений виключно для спеціалістів, які працюють з онкологічними пацієнтами.

Кожен з етапів психологічного супроводу онкологічних пацієнтів пов'язаний з різними потребами і запитами пацієнтів. Психологу, який працює з пацієнтом вкрай необхідно виділити ці запити, допомогти трансформувати проблеми в задачі, а негативні стани в ресурсні. Часто фахівець відчуває труднощі з ідентифікацією того, що найбільше хвилює пацієнта на певному етапі лікування і розгублюється в підборі психотерапевтичних інтервенцій.● Яка класифікація етапів лікування?● Які основні завдання стоять перед пацієнтом і лікує командою на кожному етапі● Чим може допомогти психолог?● Які помилки часто роблять психологи в роботі з пацієнтом на відповідному етапі?Ці та інші питання розглядаються на даному вебинарі. 

500 грн.

Психологічний супровід онкопацієнтів на різних етапах лікування

Вебінар призначений виключно для спеціалістів, які працюють з онкологічними пацієнтами.

Організація психологічного супроводу онкологічних пацієнтів має свої особливості. Вони стосуються як форм роботи, так і сеттинга (місця, часу і умов).У фахівців, які тільки починають свою роботу з даною категорією пацієнтів, багато питань, які виникають при організації зустрічей з пацієнтом, викликають утруднення.наприклад:● чим відрізняється консультування онкологічних пацієнтів від консультування звичайних клієнтів?● зони компетенції психолога. Що категорично не можна робити? Чи може психолог обговорювати з пацієнтом інформацію, яка не входить в зону його компетенції як фахівця;● що робити, якщо пацієнт відмовляється від консультації психолога, а його близькі наполягають на ній і всіляко сприяють її організації;● чи можна проводити зустріч не в кабінеті психолога, а в іншому місці (в палаті, в інших приміщеннях клініки, вдома, якщо в цьому є необхідність або пацієнт наполягає на цьому)?● що робити якщо пацієнт просить про зустріч, але в палаті, де він знаходиться, присутні інші пацієнти, родичі● чи можна дозволити тактильний контакт з пацієнтом (взяти за руку / обійняти)?● в яких випадках психолог може порушити конфіденційність?

500 грн.

Магічне мислення

Лекція, в першу чергу, адресована психологам та іншим фахівцям, що працюють з пацієнтами. Але буде цікава абсолютно всім.

Чи знайоме вам таке твердження: якщо постійно думати або представляти якесь погане подія, то воно обов'язково станеться. Наприклад, якщо хтось постійно буде боятися захворіти на рак, то неодмінно притягне цю хворобу до себе. Або це можуть бути думки щодо інших людей, щось на зразок - якщо думати, що з сім'єю може трапитися нещастя, то це підвищує ймовірність того, що з нею дійсно щось погане станеться.
Як пов'язані думки про рак, чорні коти, перебігали дорогу на червоне світло і люди, що йдуть на зустріч з порожніми відрами? Чи можна надумати собі онкологічне захворювання, автомобільну аварію або невдачу в важливій справі?
І чому люди, схильні до забобонів і вірять в те, що погані думки збуваються, часто страждають безсонням, панічними атаками і неврозами.
А також - які факти, наукові дані і раціональне мислення можна протиставити цим помилкам, щоб ваше життя стало спокійніше, а ви - впевненіше в тому, що впораєтеся з обставинами!

500 грн.

FAQ

  • Я зробив замовлення, що далі?

    Найближчим часом з вами зв'яжеться наш співробітник для підтвердження замовлення.

  • Я оплатив вебінар, коли я отримаю до нього доступ?

    Всі вебінари вже записані і після обробки вашого платежу, ви на вказаний вами е-мейл отримаєте персональне посилання на відео.

  • Чи є якийсь термін, який мені буде доступний вебінар?

    Ні, після придбання ви отримуєте до нього доступ назавжди.

  • Я прослухав вебінар і в мене виникли питання, чи зможу я отримати на них відповідь?

    Так, ви зможете поставити запитання на сторінці відео в коментарях і наші фахівці на них дадуть відповідь.

  • Чи можу я з кимось поділитися посиланням на нього?

    Ні, ви отрамаєте персональне посилання, яке буде доступне тільки вам. Передача посилання третім особам буде порушенням авторських прав.