Українська психоонкологічна асоціація (УПОА) запрошує

Психоонкологія 2020:
від профілактики до реабілітації

Перший міжнародний форум — масштабний захід, який ми створили для об'єднання всіх, кого цікавить тема психоонкологічної допомоги: психологів, психотерапевтів, психіатрів, онкологів, хірургів, реабілітологів, наукових та соціальних працівників, студентів, активістів пацієнтських організацій.
Партнером в проведенні Форуму є соціально-освітній проект "Бути поруч", що відбувається за сприяння компанії "Нутриція Україна". Проект "Бути поруч" спрямований на підтримку та покращення здоров'я українців.
Організатори
Українська психоонкологічна асоціація
Громадська організація «Українська психоонкологічна асоціація» об'єднує психологів, психіатрів та інших лікарів, соціальних працівників, рівних консультантів, волонтерів та зацікавлених пацієнтів.

Наша мета:
  • презентація широкому загалу професійної спільноти психологів кращих світових досліджень та технік практикуючих онкопсихологів України та світу;
  • об'єднання професійного середовища психологів, які працюють з онкопацієнтами;
  • привернення уваги держави та громадського суспільства до проблем та викликів надання психологічної допомоги онкологічним пацієнтам;
  • залучення лікарів до співпраці в команді з онкопсихологами;
  • заохочення студентів факультетів психології обрати напрямок психоонкології;
  • привернення уваги до супроводу пацієнток з РМЗ як однієї з найпоширеніших нозологій онкологічних захворювань;
  • інформування суспільства щодо шкідливості міфів про рак і проявів дискримінації через канцерофобію;
  • інформування щодо сучасних ліків, які застосовують для полегшеня психологічних станів онкопацієнтів;
  • сприяння формуванню культури підтримки онкохворих у суспільстві.
Бути поруч
Це Всеукраїнська соціально-освітня кампанія для підтримки онкопацієнтів та їхніх близьких.
Місія проєкту – підвищити ефективність лікування онкопацієнтів шляхом зменшення емоційного навантаження та правильної нутритивної підтримки
Проєкт ініційований та проводиться за підтримки компанії "Нутриція Україна" - провідного експерта у галузі спеціалізованого харчування у Європі - з метою зменшення емоційного навантаження на пацієнтів та їхнє оточення, а також надання інформаційно-психологічної підтримки та фахової інформації про спеціалізоване харчування.
Проєкт "Бути поруч" - це комплексна кампанія від "Нутриції Україна" за участі всіх небайдужих волонтерів, пацієнтських організацій та професійної медичної спільноти, яка піднімає важливі аспекти життя людини з онкологією, щоб підтримати її на непростому шляху у боротьбі з хворобою.
Що це за захід?
Перший міжнародний онлайн-форум "Психоонкологія 2020: від профілактики до реабілітації" - це платформа для зустрічі тих, хто дотичний до теми.
Організатори форума: Українська ПсихоОнкологічна Асоціація (УПОА) за підтримки соціально-освітнього проекту "Бути поруч".
Для кого?
Перший міжнародний онлайн-форум "Психоонкологія 2020: від профілактики до реабілітації" буде корисний психологам, онкопсихологам, психотерапевтам, психіатрам, лікарям-онкологам та лікарям загальної практики, онкопацієнтам та їх близьким.
Що буде?
Будуть лекції-презентації практикуючих в галузі психоонкології спеціалістів. В програмі будуть такі секції: психологічний супровід онкопацієнта та його близьких, онкопацієнт і його оточення, мультидисциплінарний підхід та окремі вузькі питання психоонкології, особистий досвід: професійний і пацієнтський.
Хто буде?
Ми запросили 26 спікерів - спеціалістів з різних сфер з 8 країн світу. Своїм досвідом поділяться онкопсихологи, лікарі, пацієнти, родичі пацієнтів - всі ті, хто є невід'ємними складовими психоонкології.
Спікери
На конференції будуть виступати українські та іноземні спікери
Спеціальний гість
Професор Філліс Бутов

Філліс Бутов є професором та старшим науковим співробітником у Школі психології Університету Сіднея. Вона заснувала Австралійську дослідницьку групу з питань психоонкології (PoCoG) та Центр медичної психології (CeMPED). Професор Бутов понад 20 років працює в галузі комунікації з медичними працівниками та в царині психоонкології. Вона отримала такі нагороди: нагороду Бернарда Фокса, яку запровадило IPOS (Міжнародне психоонкологічне товариство) за видатний внесок до досліджень у галузі психоонкології, нагороду Тома Ріва Клінічного онкологічного товариства Австралії за видатний внесок до розвитку психоонкологічної допомоги, нагороду за дослідження в галузі онкології NSW Сancer Researcher of the year 2012 року та Орден Австралії (AM) у 2014 році та інші. Професор Бутов провела велику кількість досліджень з питань спілкування лікаря та пацієнта, участі пацієнта у консультаціях та прийнятті рішень щодо лікування, підтримки пацієнтів та сім'ї, психосоціальних питань у генетиці, страху рецидиву раку.

Єва Асрібабаян
співзасновниця та директор Вірменської психоонкологічної асоціації, керівник програми для молодих фахівців Міжнародного психоонкологічного товариства (IPOS)
Тамуна Кахніашвілі
Керівник GPOS Грузинського психоонкологічного товариства, членкиня міжнародного психоонкологічного товариства (IPOS) та європейської асоціації медичних онкологів (ESMO)
Ія Слабінська
Президент УПОА, членкиня IPOS, учасниця спеціальної міжнародної групи з проблеми страху рецидиву раку (IPOS FORwards), членкиня Української Асоціації когнітивно-поведінкової терапії.
Олег Чабан
Доктор медичних наук. Професор.
Завідувач кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії медико-психологічного факультету НМУ ім.О.О. Богомольця.
Автор 300 наукових робіт в галузі медичної психології: клінічної психіатрії та психотерапії. Лікар-психіатр вищої категорії.
Президент всеукраїнської асоціації психосоматичної медицини.
Денис Московіченко
член IPOS, член ISST-International Society of Schema-Therapy, сертифікований CBT супервізор.
Kora Evseev
Психолог і соціальний працівник. Сертифікований фахівець в сфері паліативної допомоги та зокрема паліативної допомоги при деменції. Провідний спеціаліст державної програми створення паліативної допомоги Ізраілю.
Інна Малаш
Практичний психолог, психолог центру підтримки онкопацієнтів "В ім'я життя", когнітивно-поведінковий консультант, співавтор курсу "онкопацієнтів, сім'я, соціум: психологічний супровід онкологічного захворювання", викладач курсу "онкопсихолог" в БДПУ ім. М. Танка
Алла Антонова
Психолог, онкопсихолог, член Украинской психоонкологической ассоциации
Miranda Kalatozi
Psychologist, psychotherapist, GPOS (Georgian Psycho-Oncology Society) Member Coordinator of west Georgia
Андрій Гардашніков
Лікар-онколог хіміотерапевтичного відділення КНП "Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради".
Анастасія Лєухіна
Голова ГО "Горизонталі," авторка "Зовсім не страшної книги про життя, смерть і всім, що між ними", викладач Київської школи економіки, дослідник процесуальної психології та студентка Інституту глибинної демократії
Тарас Матіяш
Лікар-психіатр, член українськой психоонкологічної асоціації.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?

вчіться у найкращих у своїй сфері,
почуйте досвід інших
Досвід міжнародного товариства
Пандемія внесла свої корективи в наші плани, але через те, що ми проводимо форум онлайн, ми скористались можливістю і запросили іноземних спікерів. Ви почуєте фахівців, які працюють в психонкології, паліативній допомозі, та в сфері громадського здоров'я, є членами міжнародних спільнот та асоціацій з різних країн світу.
Практичні знання


Ви отримаєте практичні знання від найкращих українських онкопсихологів, які мають багаторічний досвід праці з онкологічними пацієнтами та їх родинами.
Досвід пацієнтів


Представники пацієнтів і їх родин, які трансформували свій досвід для допомоги іншим, поділяться своїм баченням ролі психоемоційної підтримки в процесі лікування раку і подальшому житті.
Через пандемію наш форум буде проходити онлайн
Кожен бажаючий буде в змозі відвідати нашу подію не залишаючи свою оселю.

Трансляція буде доступна в Zoom, Facebook, Youtube. Після реєстрації ви отримаєте посилання та зможете вибрати для себе зручну платформу.

Реєстрацію завершено
Якщо ви не встигли зареєструватися, чи не отримали листа, не засмучуйтесь. Трансляція буде доступна на Facebook та Youtube.
Підпишиться на наш Телеграм-канал та в день події всі лінки на всі трасляції будуть вам доступні.
This website uses cookies to ensure you get the best experience
OK
Made on
Tilda